Joasia - masaż

1291850

małopolskie: Kraków - Dąbie (Grzegórzki)

Joasia - masaż

Zdjęcia autentyczne
cena za masaż erotyczny: 130 zł

anons
Masażystka
wiek
23 lat
waga
55 kg
wzrost
172 cm
włosy
blond
oczy
piwne
biust
2
Wyjazdy
nie
pon-pt
10-18
sobota
wolne
niedziela
wolne

+48 509-300-827

Treść anonsu:

Witam serdecznie !

Wyobraź sobie, że leżysz i patrzysz na atrakcyjną, zmysłową kobietę, która wiruje po całym Twoim ciele, delikatnie ocierając się przy tym swoimi sutkami. Czujesz jej nasmarowane olejkiem gorące ciało, które ślizga się po Tobie, a otoczony lustrami widzisz je z każdej strony i rozkoszujesz się tym wszystkim aż do ekstazy.

Jestem już doświadczoną masażystką, przy tym niezwykle namiętną, bardzo zaangażowaną i lubiącą to, co robię. Zapraszam do eleganckiego gabinetu kulturalnych Panów gdzie w atmosferze świec i przyjemnej muzyki spędzisz niezapomniane chwile.

W mojej ofercie znajdziecie dwa rodzaju wykonywanego masażu, aby każdy z Was wybrał coś wyjątkowego dla siebie:

Masaż relaksacyjno-tantryczny (około 50-60 minut)
Posługując się technikami masażu relaksacyjnego, masowane jest całe ciało. Wykonuję masaż używając dłoni, przedramion i biustu, na profesjonalnym stole do masażu. Cena 130 zł

Masaż NURU NURU (około 50-60 minut)
Nazwa pochodzi z języka japońskiego i oznacza "ślisko / gładko".
Jest to intensywny masaż tantryczny, wykonywany na specjalnej macie, w którym technika masażu polega na pocieraniu nagiego ciała o ciało. Poprzez stosowane przeze mnie metody, bardzo bliski kontakt fizyczny i używany żel, całe spotkanie jest zmysłowe, namiętne oraz pełne wyjątkowych doznań. Cena 150 zł

Oba oferowane masaże w części tantrycznej mogą zawierać elementy masażu lingam.

Przyjmuję w sercu Krakowa w eleganckim apartamentowcu. Miła atmosfera i higiena jest gwarantowana, od panów oczekuje oczywiście tego samego, by łatwiej było nam wspólnie do siebie dotrzeć.

Zdjęcia które widzisz są aktualne i prawdziwe, a spotykając się ze mną masz gwarancję że spotkasz się z dziewczyną właśnie z nich.

Lokalizacja: Kraków, Dąbie/Grzegórzki Godz. przyjęć : pon, wt , śr, czw, pt. 10:00 -18 :00

Ze względu na zasady panujące w naszym gabinecie, wspólnie z Sarą oczekujemy od Panów ułatwienia nam pracy poprzez stosowanie się do nich, a mianowicie robieniem rezerwacji z minimum dwu godzinnym wyprzedzeniem bądź robieniem ich na dzień następny – NIE ZAPOMINAJĄC PRZY TYM O POTWIERDZENIU SMS RANO max do godziny 9:30!

Telefon włączam o 9:00 i już wtedy można dokonywać rezerwacji !

Pamiętaj że jeśli zadzwonisz, a ja nie odbiorę nie zniechęcaj się. Zadzwoń za chwilkę, napisz krótki, konkretny sms lub jeśli wyślę Ci sygnał - oddzwoń.


NIE OFERUJĘ SEKSU JEDNOZNACZNIE PODKREŚLAJĄC ŻE OGŁOSZENIE DOTYCZY TYLKO I WYŁĄCZNIE MASAŻU TANTRYCZNEGO A NIE USŁUG SEKSUALNYCH ORAZ NIE ODBIERAM NUMERÓW ZASTRZEŻONYCH PROSZĘ TO USZANOWAĆ.

Całuję Joasia

Sex wykluczony

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)