Masażystka Liliana

515640

mazowieckie: Warszawa - Sielce (Mokotów)

Masażystka  Liliana

cena za masaż erotyczny: 100 zł

I speak English.

anons
Masażystka
wiek
19 lat
waga
52 kg
wzrost
170 cm
włosy
ciemny blond
oczy
niebieskie
biust
2
Wyjazdy
nie
pon-pt
14-18
sobota
9-16
niedziela
9-16

+48 518-144-249

Treść anonsu:

Witaj, mam na imię Liliana. Jestem szczupłą, dwudziestoletnią szatynką (wzrost 170 cm, waga 52 kg, biust miseczka B) o bardzo pozytywnej naturze. Uwielbiam pomagać ludziom, dlatego też poświęciłam się zgłębianiu sztuki masażu. Wierzę, że masaż ma bardzo pozytywny wpływ na człowieka. W zależności od sposobu oraz technik masażu, zabieg ten pozwala poprawić stan zdrowia, rozluźnić się, zrelaksować, obudzić pokłady nowej energii czy nabrać sił na cały dzień.

Podczas sesji ze mną możesz zakosztować następujących rodzajów masaży:
Masaż Szwedzki (inaczej masaż klasyczny), który wpływa na przyśpieszenie obiegu krwi, co ma zbawienny wpływ nie tylko na poprawę przemiany materii, ale również na lepsze dotlenienie oraz odżywienie skóry. Na Twoje życzenie taką sesję masażu mogę zwieńczyć masażem miejsc intymnych. Masaż trwa około godzinę i kosztuje 100zł.
Autorski masaż Lingam w moim wykonaniu jest połączeniem masażu relaksacyjnego z elementami masażu tantrycznego (masaż ciała ciałem). Masaż ten ma za zadanie znieść napięcie nerwowe, jak również pobudzić receptory układu nerwowego, aby każdy dotyk, był jeszcze bardziej intensywny. Sesja takiego masażu trwa około 1,5 godziny i jest zakończona masażem miejsc intymnych. Masaż ten wykonuje topless lub całkowicie nago. W zamian za ten masaż oczekuje kwoty 200zł.

Jako, że jest to moje dodatkowe zajęcie, cenię sobie ponad wszystko dyskrecję i higienę. Może brzmi to banalnie, ale zależy mi przede wszystkim na jakości niż na ilości naszych spotkań.
Mam niestandardowe dni i godziny pracy (zależne od codziennych planów i zajęć), więc jeżeli mam wyłączony telefon lub nie odbieram, to proszę wyślij sms’a lub e-mail’a, a skontaktuje się z Tobą w wolnej chwili.
Z usług dodatkowych mogę zaproponować masaż w pończochach (bez dopłaty), masaż zakończony miłością francuską w zabezpieczeniu (dodatkowe 100zł do ceny masażu). Mogę również zgodzić się na pieszczoty moich stópek z Twojej strony (50zł).

Pozwól sobie na odrobinę relaksu i nowe doświadczenie, które pokaże Ci nowy rodzaj błogiego odprężenia.
Jeżeli masz pytania lub wątpliwości, zadzwoń lub napisz (518-144-249, liliana_masazystka@yahoo.com).
Proszę bądź gentlemanem i nie pytaj o dodatkowe usługi takie jak seks.

Pozdrawiam i do zobaczenia,
Liliana

Sex wykluczony

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)