tao-topless-gdynia.masaze-erotyczne.pl

Best Outcall Erotic Massage

120450

pomorskie: Gdańsk - Śródmieście

Best Outcall Erotic Massage

cena za masaż erotyczny: 230 zł

I speak English. Ich spreche Deutsch. Я говорю на русском.

anons
Salon masażu
wiek
lat
waga
kg
wzrost
cm
Wyjazdy
tak
pon-pt
cały czas
sobota
cały czas
niedziela
cały czas

+48 797-111-797

www.masazystki.org

Treść anonsu:

Daj się porwać magii odprężającej atmosfery. Doprowadzimy Ciebie do ekstazy i zapewnimy przy tym niesamowite doznania. Czas spędzony w Naszym towarzystwie to jak oderwanie się od rzeczywistości. Jeśli masz ochotę na spotkanie z pięknymi dziewczynami to idealnie trafiłeś, dojedziemy do Twojego hotelu jak również możesz przyjechać do Nas. Spotykamy się również z parami. Nasze swobodne podejście do spotkań pozwala Nam w pełni wykorzystać nasze atuty. Zadzwoń i umów się, a my zadbamy o Wszytko.

Dbamy o najwyższy poziom higieny. Stosujemy jednorazowe środki higieniczne w tym ręczniki kąpielowe prześcieradła klapki. Stosujemy markowe kosmetyki i każdorazowo dezynfekujemy gabinety dbając o Twoje bezpieczeństwo. Do masażu używamy oleje najlepszej jakości.

Istnieje możliwość skorzystania z masażu w hotelu lub apartamencie w cenie 400zł godzina. Nie dojeżdżamy do mieszkań prywatnych ze względu na komfort i bezpieczeństwo masażystek.

Jeżeli chciałbyś zorganizować imprezę firmową, urodziny lub wieczór kawalerski zapytaj o szczegóły na maila. Obsługujemy również panie i pary ! Wykonujemy świetne duety. Zapytaj o aktualne promocje! Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania :)

Spotkanie u nas umawiamy telefonicznie lub przez wybrany komunikator internetowy na stronie salonu. Przyjmujemy płatności kartami płatniczymi.

Nasze masażystki wykonują prawdziwy masaż wykonywany z zaangażowaniem i pasją. W przypadku jakichkolwiek uwag dotyczących jakości obsługi bardzo prosimy o kontakt e-mail podany w ogłoszeniu.

NIE OFERUJEMY USŁUG SEKSUALNYCH !!!

www.masazystki.org

Moja galeria:

Napisali opinie o mnie:

Byłeś? Napisz opinię dla innych :)